Inne

Wózki paletowe

Pan Antoni od kilkudziesięciu lat pracuje w jednym zakładzie produkcyjnym. Jest cenionym pracownikiem nie tylko z racji swojego doświadczenia.

Posiada on także ogromną edukację, którą dzieli się z każdym, kto do jego zakładu dołącza. A w ciągu lat, takich ludzi przewinęła się cała masa. Przyjmowano wszak tylu chętnych do tego by obsługiwać wózek paletowy masztowy. Nie każdemu takie prace odpowiadały. Dla jednych były zbyt nudne, dla innych zbyt uciążliwe. Niekiedy ludzie rezygnowali z tej pracy, bo decydowali się na inna.
Pan Antoni nie narzekał i nie wybrzydzał. Choć zaczynał jako osoba, która obsługiwała wózki paletowe wysokiego składowania, nigdy nie wymigiwał się od swoich obowiązków. Tym bardziej , że nie za każdym razem szło mu w pracy tak, jak ażeby chciał. Zdarzały się sytuacje kryzysowe i takie, w których dostawał reprymendy. Z zdarza się, że natomiast jego zaangażowanie i doświadczenie zaczęły przynosić efekty. Praca zaczęła sprawiać mu coraz większą przyjemność, bo wiedział z dużą dokładnością co ma robić i na jakich zasadach funkcjonuje zakład produkcyjny w którym pracuje. Z czasem zyskał on bardzo duży szacunek pracodawców. Choć nie konsultowali oni z nim tego, czy oklejarka cena jest taką, która należy za nią zapłacić, to wiedzieli idealnie, że mogą oni na pomoc Antoniego liczyć w każdej sytuacji. Czy chodziło o przyuczenie nowego pracownika, czy przyjście na zastępstwo, jeśli ktoś w danym dniu nie mógł przyjść do pracy. Pan Antoni miał również bardzo właściwy wpływ na innych pracowników. Umiał ichniejszym przekonać do przyjścia do pracy w sobotę czy niedzielę, o ile wymagała tego pilna sytuacja.
Zobacz: wózek paletowy nożycowy.

Share