Motoryzacja

Auto na abonament – usługi

Jeżeli marzy nam się na przykład luksusowy Mercedes albo BMW, a niestety mamy złą historię kredytową, to nie powinniśmy się zamartwiać, ponieważ działają firmy, które oferują wynajem długoterminowy aut bez sprawdzania historii kredytowej a także weryfikowania w KRD.
Długoterminowy wynajem auta – co powinno się mieć świadomość tego?
Pamiętajmy o tym, że spora większość firm skrupulatnie weryfikuje swoich klientów, sprawdzając wpisy w biurze informacji kredytowej, jak także w KRD. Jeżeli już posiadamy negatywne wpisy, to wówczas szanse na zyskanie finansowania na wynajem samochodu są bardzo niezbyt duże.

Na szczęście działają też firmy, które bez sprawdzania historii kredytowej pozytywnie akceptują wnioski dotyczące wynajmu długoterminowego samochodów należących do różnorakich marek oraz modeli. Jest to oferta ukierunkowana zarówno do klientów biznesowych, a więc firm i spółek, które potrzebują we własnejej flocie pojazdów przykładowo pojazdów dostawczych, ale też do klientów indywidualnych, którzy po prostu nie mogą normalnie funkcjonować bez sprawnego auta. Warto wspomnieć o tym, że wypożyczalnia audi to też Mercedes, BMW, Ford czy Citroen. Wybór jest wielki, więc pewnością uda nam się wybrać samochód, który będzie dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Warto być świadomym o tym, że aby pozyskać propozycję, powinno się skontaktować się z firmą, a wtedy przedstawiciel przygotuje dla nas elektrycznie dopasowaną propozycję. Na 100 procent wypożyczalnia pojazdów bez sprawdzania historii kredytowej to rozwiązanie, które osobom zadłużonym umożliwi wynająć samochód.

Więcej: wynajem bez BIK Katowice.

Share