Motoryzacja

Auto pomoc drogowa – usługi

Wszyscy właściciele aut powinni uprzytamnić sobie, że w przypadku niebezpiecznych zdarzeń drogowych, na przykład takich jak stłuczka i kolizja powinno się korzystać z pomocy specjalistów, takich jak pomoc drogowa Kraków. Usługi z zakresu pomocy drogowej świadczone są całodobowo, przez siedem dni w tygodniu, a zatem będziemy mogli zadzwonić też w środku nocy.
Auto pomoc dla kierowców – na co zwrócić uwagę?
Na początku powinno się podkreślić, że pomoc drogowa wieliczka ukierunkowana jest zarówno do właścicieli aut osobowych należących do różnorakich marek oraz modeli, jak także dla właścicieli samochodów dostawczych ciężarowych czy też aut rolniczych a także budowlanych.

Usługi świadczone są w sposób rozbudowany, a jednocześnie elastycznie dostosowane do potrzeb konkretnego klienta. Warto zdawać sobie sprawę o tym, że obejmują w głównej mierze wyciąganie samochodu z rowu, ale także wymianę koła na drodze, dowóz paliwa w przypadku, o ile zapomnieliśmy o zatankowaniu samochodu, jak także opróżnienie zbiornika paliwa zatankowanego niewłaściwym rodzajem paliwa. Należy wspomnieć również o tym, że są to usługi takie jak awaryjne odpalenie Kraków, co ma miejsce w sytuacji problemów z zapłonem pojazdu. Ponadto możemy także liczyć na bezpieczny i szybki transport za pomocą lawety np do warsztatu samochodowego czy też na parking. Pamiętajmy też o tym, że jest to także pomoc w rozładunku pojazdu z tira. Jak się zatem okazuje, takie usługi dostosowane są do potrzeb różnych klientów.

Źródło informacji: laweta Wieliczka.

Share