Finanse i bankowość

Biuro aktuarialne – zobacz ofertę

Jeżeli już potrzebujemy profesjonalnie a także sumiennie przygotowanej wyceny finansowej albo również aktuarialnej, to zdecydowanie warto skorzystać z usług doświadczonego biura, które oferuje usługi takie jak wycena przedsiębiorstwa. Warto być świadomym o tym, że takie biuro to głównie doświadczeni oraz licencjonowani aktuariusze, którzy mają na koncie sporo wytworzonych z powodzeniem wycen a także raportów dla różnorakich klientów biznesowych czy również instytucjonalnych.
Usługi biura aktuarialnego – Co warto mieć świadomość tego?
Na początku trzeba zaznaczyć, że usługi takiego biura cieszą się narastającym zainteresowaniem przedsiębiorstw reprezentujących różnorodne branże czy też profile działalności.

Warto pamiętać o tym, że takie usługi to między innymi wycena firmy, która zlecana jest w sytuacjach dotyczących przykładowo pragnienia wprowadzenia optymalizacji podatkowej do przedsiębiorstwa. Ponadto taka wycena powinna być również utworzona w sytuacji dystrybucji czy również kupna firmy, lub również tylko zintegrowanej części przedsiębiorstwa. Warto pamiętać też o tym, że warto zlecić aktuariuszom wykonanie takiej wyceny w przypadku, kiedy w firmie toczy się proces upadłościowy likwidacyjny czy również układowy. Co więcej korzystając z usług biura aktuarialnego możemy także liczyć na usługi tj. wycena marki, znaku towarowego, ale również wartości niematerialnych oraz prawnych, do których zaliczają się przykładowo patenty relacje z klientami czy również know-how. Jak się więc okazuje, usługi biura aktuarialnego dostosowane są do potrzeb różnorakich klientów.

Zobacz również: wycena aktuarialna.

Share