Uncategorized

Całkowicie darmowa wersja programu księgowego

Kluczowym wyposażeniem każdej księgowej jest specjalistyczny program. To właśnie on umożliwia codzienne księgowanie wszystkich faktur oraz dodatkowo innych dokumentów. W dzisiejszych czasach na polskim rynku można odnaleźć kilka świetnych kodów księgowych, zatem dość ciężko jest podjąć decyzję o zakupieniu wyłącznie tego jednego, najlepszego.

Program księgowy kupuje się na licencję wymagającej stałej, comiesięcznej opłaty. Warto więc przedtem z dużą dokładnością sprawdzić, czy konkretny program księgowy jest wart waszych środków majątkowych. Wersja demo Comarch Optima dostępna jest całkowicie bezpłatnie przez okres sześćdziesięciu dni. Jest to z całą pewnością wystarczający czas, by z dużą uwagą sprawdzić konkretny program księgowy i ocenić, czy jest on warty waszych środków finansowych. Warto zatem korzystać z wersji demo Comarch ERP Optima, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych dodatkowych kosztów.
Zainstalowanie wersji demo skryptu Optima zajmie wam maksymalnie kilka minut. Po jego uruchomieniu rozpocznie się odliczanie sześćdziesięciu dni okresu użytkowania kodu. Po jego zakończeniu będziecie musieli sami zdecydować, czy chcecie wykupić pełną wersję tego programu. Jego cena wcale nie jest wyższa, niż innych programów dostępnych na naszym rynku. Cieszy on się jednakże ogromną popularnością w gronie księgowych, gdyż pozwala na szybką i skuteczną pracę. Posiada także bardzo prosty interfejs, dzięki czemu dosłownie niedużo doświadczone, nowe księgowe są wstanie szybko nauczyć się obsługiwania tego programu.
Zobacz także: demo Comarch Optima.

Share