Inne

Hurtownia środków higienicznych

Gdy urządzamy własną restaurację, na pewno mamy na głowie bardzo sporo rzeczy. To całkowicie standardowe, wszak nikt nie powiedział, iż otworzenie swojego lokalu gastronomicznego to coś łatwego, coś z czym całkowicie sobie poradzimy. Warto w tym momencie napisać o higienie – wszak nasza restauracja nie będzie mogła zostać oficjalnie otworzona, jeżeli już nie zostanie odwiedzona przez nas hurtownia artykułów higienicznych.

Powinniśmy zrobić w takiej hurtowni rzeczywiście niezłe zakupy!
Weźmy chociażby pod uwagę dozowniki – ręczników papierowych, papieru toaletowego, mydła, ale również czyściwa przemysłowe czy chemię fachową. To wszystko jest niesamowicie ważne. Jeżeli czegoś nie będzie w naszej restauracji, to najzwyczajniej w świecie Sanepid nie zgodzi się na to, abyśmy otwierali restaurację. Tak to już jest, że jeśli kierujemy własne produkty , a ponadto usługi do ludzi, to powinniśmy przestrzegać pewnych zasad. Prawdopodobnie nikt nie chciałby jadać w miejscu, które nie przestrzega zasad?
Trzeba wziąć też poprawkę na to, że artykuły higieniczne, dozowniki i cała reszta bez najmniejszego cienia wątpliwości nie powinny być kupowane przez naszą firmę po taniości. Chodzi teraz o to, iż niesamowicie ważne jest to, abyśmy należeli do grona takich oto restauratorów, którzy nie patrzą aż tak bardzo na cenę. Nam przecież zależy na tym, ażeby polscy smakosze nie patrzyli aż tak bardzo na cenę potraw w menu, zatem nie musimy być gorsi. Miejmy nadzieję, że właściwie każdy mniej więcej pojmuje o co chodzi w tej analogii.
Źródło: podajnik na ręczniki papierowe.

Share