Prawo

Korzystny podział majątku

Stojąc przed ślubnym ołtarzem, wielu z nas liczy na szczęśliwy związek, który będzie trwał, aż do naszej śmierci. Na nieszczęście życie pisze nam bardzo różnorodne scenariusze i po wielu latach małżeństwa przyszedł czas na rozwód. Sama sprawa rozwodowa nie jest jednakże tak emocjonującym procesem, jak podział majątku Poznań.

Zebrany przez sporo lat wspólnie majątek trudno jest podzielić, szczególnie gdy obie strony nie dokładały się po równo do jego tworzenia. Na nieszczęście polskie prawo wyraźnie nakazuje uczciwy podział majątku, chociaż bez wątpienia są odstępstwa od tej reguły, o czym idealnie wiedzą doświadczeni prawnicy. Jeżeli już więc posiadacie de fakto pokaźny majątek do podziału, a druga strona na pewno nie odpuści wręcz jednego krzesła, to warto zainwestować w odpowiedniego adwokata.
Podział majątku prawnik przeprowadzi dla was bezbłędnie, abyście uzyskali jak największą korzyść. Warto oczywiście zatrudnić prawnika też do sprawy rozwodowej, o ile zdecydowaliście się na wyrok z orzeczeniem o winie. Strona winna może otrzymać znacznie mniejszą część wspólnego majątku. Teoretycznie może wam się wydawać, że nie istnieje żaden sposób, aby rozpad małżeństwa został orzeczony z waszej winy. W praktyce świetny adwokat prawie byłego męża albo żony jest wstanie udowodnić praktycznie wszystko. O ile zatem gra toczy się o rzeczywiście spore środki finansowe, to warto zdecydować się na podjęcie współpracy z doświadczonym adwokatem, który poprowadzi zarówno waszą sprawę rozwodową, jak i podział majątku. Dzięki niemu na pewno będziecie usatysfakcjonowani ostatecznym wyrokiem sądu.
Zobacz więcej: podział majątku adwokat poznań.

Share