Kursy i szkolenia

Kurs angielskiego dla dzieci: kiedy zacząć naukę

W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego jest istotna i pożądana, nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Z tego powodu coraz więcej rodziców decyduje się na rozpoczęcie nauki języka angielskiego przez swoje dzieci. Jest to z jednej strony świetna inwestycja w przyszłe miesiące, z drugiej zaś wyzwanie, zwłaszcza gdy sami nie mówią płynnie po angielsku.

Jednym z najlepszych sposobów na naukę angielskiego dla dzieci jest kurs językowy. Właśnie dlatego w naszej szkole oferujemy kursy angielskiego dla dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie wyspecjalizowania. Dzięki temu właściwie każde dziecko znajdzie u nas odpowiedni kurs dla siebie.

Nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy znają specyfikę nauczania dzieci. Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący i interaktywny, dzięki czemu dzieci nie tylko i wyłącznie zdobywają wiedzę, niemniej jednak również uczą się w sposób przyjemny i nie męczący.

Na naszych kursach dzieci uczą się nie tylko angielskiego, niemniej jednak także kultury krajów anglojęzycznych. Dzięki temu poznają nowe zwyczaje, tradycje a także sposoby spędzania czasu wolnego, co pomaga im całkiem dobrze zrozumieć świat.

W naszej szkole oferujemy także zajęcia dodatkowe, tj. konwersacje on-line, wycieczki językowe oraz lekcje z natywnymi mówcami. Dzięki temu dzieci mają możliwość doskonalenia swoich kwalifikacji językowych w różnorakich sytuacjach, co wpływa na ich większą swobodę w mówieniu.

Więcej informacji na stronie: egzamin ósmoklasisty polski łódź.

Share