Inne

Nagrody dla dzieci – dzielny pacjent

Najmłodsze dzieci nie preferują wizyt u lekarza i stomatologa. Istnieją jednakże sposoby, by zachęcić je do wizyty w gabinetach lekarskich oraz dentystycznych. Takim właśnie sposobem są nagrody dla dzielnego pacjenta.

Takie rozwiązanie z ogromnym skutkiem niweluje u dziecka strach oraz niepokój, a jednocześnie pozostawia pozytywne wrażenia. Dzięki temu w późniejszym czasie dziecko bez lęku przychodzi na kolejne wizyty i już nie obawia się zabiegu czy badania.
Nagrody dzielny pacjent – co można wybrać?
Funkcje nagrody dla dzielnego pacjenta może spełniać sporo różnorakich przedmiotów. Są to nie tylko mini zabawki, ale także kolorowe naklejki z postaciami z bajek, które można umieszczać na meblach lub plecaku. Równie popularny jest dyplom dzielnego pacjenta, który lekarz lub dentysta wręcza dziecku po zakończonej wizycie. Dziecko jest ten sposób docenione, a jednocześnie zachęcone do przychodzenia na kolejne wizyty. Takie drobne upominki sprawiają, że dzieci z większą ochotą przychodzą do gabinetów lekarskich. Jednak to stomatologa zazwyczaj obawiają się bardziej i tych wizyt unikają z większą determinacją. Stąd też nagrody dla dzieci stomatologia są kategorią produktów, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem pomiędzy właścicieli i menedżerów gabinetów stomatologicznych. Często wybierane są np bezcukrowe cukierki lub breloczki w kształcie ząbków. Ciekawym pomysłem są też kolorowe pojemniczki na ząbki. Rolę edukacyjną odgrywają kolorowanki, na których przedstawione są zasady dbania o zęby.

Sprawdź: dyplom dzielnego pacjenta.

Share