Finanse i bankowość

Odszkodowanie za wypadek drogowy

Jeśli potrzebujemy pomocy w sprawie odszkodowań, to na 100 procent warto skontaktować się z kancelarią, która oferuje kompleksowe usługi. Kluczowe informacje znajdziemy na stronie internetowej

Pamiętajmy o tym, że osoby poszkodowane w wypadkach drogowych czy komunikacyjnych mogą ubiegać się o odszkodowanie a także zadośćuczynienie od towarzystwa ubezpieczeniowego.
Odszkodowanie oraz zadośćuczynienie – na co zwrócić uwagę?
Odszkodowanie powinno być wypłacone w kwocie odpowiedniej do uszczerbku na zdrowiu, a więc powinna to być kwota odpowiednio wysoka, na nieszczęście towarzystwa ubezpieczeniowe na prawdę bardzo często zaniżają wysokość wypłacanego osobom poszkodowanym odszkodowania. Warto mieć na uwadze natomiast o tym, że w takim przypadku w każdej sytuacji możemy skorzystać z profesjonalnych usług prawnych, które oferowane są przez adwokatów specjalizujących się w sprawach odszkodowawczych. Należy podkreślić, że kancelaria adwokacka odszkodowania zajmie się między innymi negocjacjami z towarzystwem ubezpieczeniowym, a w sytuacji uchylenia się firmy ubezpieczeniowej od wypłacenia należnego odszkodowania skieruje sprawę do sądu, gdzie będzie dochodzić adekwatnego uczciwego odszkodowania za wypadek drogowy czy także komunikacyjny. Nie zapominajmy też o tym, że odszkodowania powypadkowe wypłacane są z OC sprawcy, a zatem przez firmy ubezpieczeniowej w której taki sprawca miał wykupioną aktualną polisę. Dotyczy to różnorakich zdarzeń a także wypadków drogowych, między innymi takich jak potrącenie pieszego na pasach, potrącenie rowerzysty czy również wypadek, w którym brał udział motocyklista.

Więcej: Warszawa odszkodowania

Share