Budownictwo i architektura

Usługi dźwigowe i transportowe

W różnego rodzaju projektach budowlanych, np związanych z układaniem dróg potrzebne są profesjonalne usługi. Usługi dźwigowe to nie tylko i wyłącznie sprawdzony sprzęt a także maszyny, więc urządzenia z panującymi badaniami Dozoru Technicznego, niemniej jednak też wykwalifikowana kadra pracowników specjalizujących się w obsłudze.
Kiedy zamówić usługi dźwigowe?
W przypadku prac budowlanych, związanych z układaniem stropów czy więźb dachowych ze stuprocentową pewnością przydadzą się nam zarówno usługi dźwigowe, jak także usługi transportowe.

Transport HDS Goleniów to usługa realizowana za pomocą auta ciężarowego, który wyposażony jest w wysięg HDS o długości 15 m, co daje możliwość na bezpieczny oraz szybki załadunek towaru czy materiału o dużych gabarytach. Z takich usług korzystają w głównej mierze firmy budowlane, które potrzebują szybkiego i bezpiecznego transportu rozmaite materiałów przeznaczonych na budowę, a zatem przykładowo części elementów konstrukcji stalowych czy ciężkich materiałów zastosowanych do wylewki. Dźwig Świnoujście to usługa, z której powinniśmy skorzystać w przypadku montażu konstrukcji stalowych, jak również przy pracach związanych z montowaniem hal magazynowych czy konstrukcji betonowych. Takie dźwignij używa się także przy montowaniu reklam zewnętrznych, a zatem np banerów na specjalnych tablicach reklamowych, które znajdują się na dużych wysokościach. Warto wspomnieć o tym, by korzystać z usług specjalistów, którzy gwarantują w głównej mierze doświadczoną kadrę operatorską.

Polecana strona: Dźwig Szczecin.

Share