Kosmetyki i moda

W jaki sposób dobrać rozmiar biustonosza

Wybór dobrego rozmiaru biustonosza jest niezbędny do na prawdę wygodnego noszenia. Musisz wyszukać taki rozmiar, który będzie ciasno przylegał i podtrzymywał biust, równocześnie pozwalając na swobodne poruszanie się. Zbyt duży biustonosz spowoduje, że Twoje piersi będą ciężkie i ciasne, podczas gdy zbyt niewielki nie zagwarantuje wystarczającego podparcia.

Ważne jest też, by wybrać rozmiar biustonosza, który będzie wygodny podczas długotrwałego noszenia.

Dopasowanie rozmiaru biustonosza jest niezbędnym elementem dostosowania biustonosza. jak wybrać rozmiar biustonosza? Prawidłowo dopasowany biustonosz powoduje, że wyglądasz i czujesz się najlepiej, równocześnie zmniejszając obciążenie ramion i szyi. Poniższe kroki pomogą Ci zaimplementować rozmiar biustonoszy:1. Określ, który rozmiar paska najlepiej do Ciebie pasuje, mierząc wokół najpełniejszej części biustu (około 1 cal powyżej brodawki) za pomocą elastycznej taśmy mierniczej lub zakładając komfortowe ubranie, które lekko się rozciąga. W razie konieczności zaokrąglij do dalszej liczby całkowitej. To jest twój rozmiar „paska” w calach; zapisz to dwie. By określić Rozmiar miseczki, zmierz obwód biustu w najszerszym miejscu (zwykle w połowie odległości między sutkami).

Istnieje kilka łatwych kroków, które możesz wytworzyć, ażeby dopasować rozmiar biustonosza. Pierwszym krokiem jest zobowiązanie, jaki rozmiar biustonosza aktualnie nosisz. Sprawdź na etykiecie własnego biustonosza i porównaj ją z poniższą tabelą rozmiarów, ażeby określić rozmiar obwodu i miseczki. O ile jesteś w gronie rozmiarami, wybierz większy rozmiar. Jeśli znajdujesz się pomiędzy obwodami, wybierz mniejszy rozmiar.

Aby zmierzyć rozmiar biustonosza, owiń taśmę mierniczą wokół biustu w najpełniejszej części piersi. Następnie ponownie zmierz taśmę wokół najpełniejszej części biustu. Porównaj wymiary biustu z poniższą tabelą, ażeby wyszukać właściwy rozmiar biustonosza. Pamiętaj, że obwód biustu musi wynosić co najmniej 80% obwodu piersi, ażeby zyskać dokładne dopasowanie.
Sprawdź również informacje na stronie: jak wybrać rozmiar biustonosza.
Starasz się wyszukać w Internecie jakichś rzetelnych materiałów o tym jak dopasować rozmiar biustonosza? Serdecznie zapraszam do przeczytania i komentowania mojego artykułu.

Share