Inne

Wiaty pod fotowoltaikę i stacje naprawcze

Ostatnio coraz częściej możemy zauważyć panele fotowoltaiczne, które generują czysty prąd. Warto być świadomym o tym, że jest to rozwiązanie wykorzystywane nie tylko i wyłącznie przez inwestorów indywidualnych, ale również takie, z którego coraz chętniej korzystają przedsiębiorcy. Nie powinno więc być zaskoczeniem, że dużą popularnością cieszy się rozwiązanie tj. wiata fotowoltaika.

Takie wiaty to stalowe konstrukcje, które mogą być ustawione np na parkingu, a zatem będą zabezpieczały zaparkowane samochody, a jednocześnie będą miejscem, gdzie zamieszczone będą panele fotowoltaiczne.
Wiaty stojaki oraz stacje do naprawy rowerów – co warto o nich wiedzieć?
Głównie należy zaznaczyć, że producenci rozwiązań takich jak stacja naprawcza dla rowerów oferują również wiaty rowerowe samochodowe czy również stojaki na rowery. Trzeba pamiętać o tym, że są to konstrukcje zrealizowane wyłącznie z odpowiednich komponentów a zatem np stalowe. Co więcej są również zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych czynników umieszczonych na zewnątrz, a zatem malowane proszkowo. Należy wspomnieć również o tym, że dostępne są w różnorakich wariantach, a więc każdy zamawiający z pewnością wybierze wersję najbardziej dopasowaną do jego oczekiwań. Warto tutaj podkreślić, że stacje naprawy rowerów producent oferuje między innymi stacje wyposażone w gniazda elektryczne, które służą do ładowania hulajnóg czy także rowerów elektrycznych. Dodatkowo możemy też zamówić stacje, które będą posiadały daszek czy też oświetlenie LED. Na takiej stacji można także zamieścić treści reklamowe.

Więcej: stojak na rowery producent.

Share