Marketing i reklama

Biuwary i planery

Ci, którzy zazwyczaj kupują kalendarz kartkowy i wieszają go na ścianie, nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele rodzajów kalendarzy aktualnie się produkuje. Dużą popularnością na pewno cieszy się kalendarz biurkowy piramidka, bo taki jest wygodny i bardzo przydatny.

Nie jest on zwykle bardzo duży, więc nie zajmuje zbyt kilka miejsca na biurku. W ogromnej liczbie przypadków kupowanym kalendarzem jest też kalendarz książkowy. Z takich codziennie korzysta kilka osób, czy to w celach służbowych, czy prywatnych. W każdej tej kwestii sprawdza się on perfekcyjnie.
Na cele służbowe bardzo w bardzo wielu sytuacjach wykorzystywany jest również biuwar. To rodzaj kalendarza, który najczęściej można spotkać w przypadku przeróżnego rodzaju biur. Najczęściej ma on duży format. W bardzo wielu sytuacjach większy niż A4. Taki kalendarz w każdej sytuacji kładziony jest na biurku. Posiada on wyznaczone rubryki dzienne i dzięki temu łatwiej jest planować zawodowe obowiązki. Kiedy kolejny tydzień mija, jedna strona z takiego kalendarza jest wydzierana i korzysta się z kolejnej. Na cele służbowe wykorzystywany jest także planer – specyficzny rodzaj kalendarza, który ułatwia organizację czasu i zadań. Kalendarze takie zazwyczaj zamawia się w agencjach reklamowych. W takich nie wyłącznie takie kalendarze się drukuje, ale i wytwarza. Dlatego nadaje im się indywidualny charakter. Kalendarze takie mogą służyć jako reklama firmy, o ile umieści się na nim logo i nazwę firmy. Jeżeli posiada się takie życzenie można zamówić sobie kalendarz biurkowy ze zdjęciem. Na takim ma możliwość wyszukać się dowolny obraz. Jeżeli już jest to kalendarz firmowy, to zdjęcie takie zazwyczaj ma związek z jej działalnością, choć nie jest to wymaganie konieczny. Są takie kalendarze firmowe, gdzie zdjęcia umieszcza się w dowolnych konfiguracjach i nie za każdym razem nawiązują one do firmy. Niemniej jednak w takich sytuacjach na każdej stronie kalendarza w każdym momencie znajduje się nazwa firmy. Wówczas taki kalendarz spełnia funkcję reklamową.
Więcej: aldo-kalendarze.pl/kalendarze-biurkowe-lezace.

Share