Kursy i szkolenia

Oferta szkoły ochrony

Kursy organizowane przez szkoły ochrony skierowane są zarówno dla ludzi, którzy przeszły już kursy kwalifikowanego pracownika ochrony, jak również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w branży ochroniarskiej. Takie kursy powinny odbywać się pod okiem instruktorów, którzy prowadzą zarówno zajęcia teoretyczne, jak również praktyczne.
Kursy w biznesie ochroniarskiej – co warto mieć świadomość tego na ich temat?
Trzeba zaznaczyć, że kursy a także szkolenia organizowane przez ze szkoły ochrony składają się zarówno z części teoretycznej, jak także praktycznej.

W bogatej ofercie znajdziemy między innymi szkolenie na pozwolenie na broń. Szkolenie to składa się z różnorakich części, ważnym elementem jest np część teoretyczna dotycząca obowiązującego stanu prawnego związanego zarówno z pracą ochroniarza, jak również z ustawą o broni i amunicji. A dodatkowo, taki kurs to także zajęcia dotyczące budowy, jak również działania różnorakich modeli broni palnej. Nie zapominajmy także o tym, że na takim kursie odbywają się zajęcia praktyczne dotyczące strzelania z różnorakich modeli broni. Prócz tego, kursy ochroniarskie są skierowane także do wykwalifikowanych pracowników ochrony, którzy zgodnie z obowiązującą ustawą co pięć lat muszą przechodzić kurs doskonalący kwalifikacji. Taki kurs do 40 godzin zajęć, których program obejmuje w głównej mierze zajęcia teoretyczne dotyczące stanu prawnego pracowników ochrony, jak także szkolenia z zakresu udzielania pomocy przedlekarskiej czy wyszkolenie strzeleckie.

Dodatkowe informacje: kurs kwalifikowanego pracownika ochrony.

Share