Ślub i wesele

Zaproszenia ślubne według własnego projektu

Zaproszenia ślubne uznawane są jako przedsmak dobrej zabawy, dlatego z całą pewnością powinny przykuwać wzrok waszych gości. Wasze zaproszenia powinny przede wszystkim odzwierciedlać wasz charakter oraz dodatkowo gust. Za pomocą zaproszenia nie tylko uroczyści zapraszacie swoich najbliższych na ceremonię ślubną oraz wesele, ale również zdradzacie im szczegóły waszej zabawy.

W końcu jaki gust państwa młodych, taka będzie zabawa weselna. Warto zatem bardzo dobrze rozważyć tą kwestię, gdyż nie jest to wcale jedynie kawałek papieru. Zaproszenia ślubne Poznań są tworzone przez odpowiedni, kreatywny zespół, który cudownie odzwierciedli waszą wizję. Możecie zdecydować się na jeden z gotowych projektów albo wykonać coś swoje, niekonwencjonalnego. Wybór zależy wyłącznie od was , a dodatkowo od waszych sposobności finansowych.
Poza zaproszeniami przydadzą wam się jeszcze ciekawe dodatki ślubne, przykładowo winietki, menu dla gości albo specjalny papier na drobny podarunek dla gości. Zdecydowanie najbardziej opłaca wam się wszystkie dodatki zakupić przy jednym zamówieniu. Oczywiście najpierw warto poprosić o przysłanie próbnika z wybranym wzorem, abyście mogli spostrzec, jak prezentują się naprawdę wasze wymarzone zaproszenia ślubne. Przy większym zamówieniu możecie liczyć na dodatkowe zniżki o czym z całą pewnością warto zdawać sobie sprawę. Zrobienie kilkudziesięciu zaproszeń ślubnych, winietek , a dodatkowo kart menu to koszt co najmniej kilkuset złotych. Zdecydowanie więc warto pomyśleć o zniżce, aby w znacznym stopniu zmniejszyć ten koszt, wręcz o kilkadziesiąt zł.
Sprawdź tutaj: zaproszenia ślubne.

Share